--- START ---

Berolina, jest firmą handlową oferującą kompleksowe zaopatrzenie z zakresu automatyki, elektryki, energetyki i aparatury przemysłowej. Dostarcza klientom szeroki asortyment produktów najwyższej jakości.

Berolina, bazując na najnowocześniejszych środkach technicznych, jest w stanie optymalnie zaspokoić indywidualne potrzeby klienta, elastycznie dostosowywując się do jego specyficznych i często unikalnych potrzeb. Efektem tego jest wysoka ocena jakości oferowanych przez nas usług i zadowolenie partnerów handlowych z wieloletniej współpracy z naszą firmą.

Berolina, zapewnia pełną kompleksowość obsługi, nie tylko dostarczając wszystkie potrzebne klientom produkty, ale także gwarantując dogodne warunki dostaw. Dzięki stałej współpracy z najbardziej uznanymi i renomowanymi na rynku producentami, firma oferuje atrakcyjne warunki cenowe, a posiadany system logistyczny umożliwia optymalny czas realizacji zamówienia.

Powyższe zagadnienia w sposób ogólny charakteryzują działalność naszej firmy. Będzie nam bardzo miło, jeśli zapoznacie się Państwo z dalszą, bardziej szczegółową informacją, na kolejnych stronach. Serdecznie zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami.
Copyright © by BartSERWIS